Michał Paszkowski #66145 walczy dzisiaj o punkty w pierwszej rundzie rozgrywanych w Genewie Disc Golfowych Mistrzostw Europy. European Disc Golf Championships 2014 to impreza najwyższej rangi. Wspierana jest przez Szwajcarski Komitet Olimpijski, zgromadziła zawodników z 24 krajów – to rekordowa liczba.

Więcej informacji o imprezie znajdziecie w artykule “ !” href=”https://discgolfpoland.pl/polska-na-disc-golfowych-mistrzostwach-europy/”>Polska na disc golfowych Mistrzostwach Europy”

Michał wyjechał do Szwajcarii w niedzielę i trenował na polu w poniedziałek i wtorek. W rozmowie telefonicznej przekazał pozdrowienia dla wszystkich graczy z Polski i prosił, by trzymać za niego kciuki. Zawody i pole są przygotowane perfekcyjnie, ceremonia otwarcia była odbyła się we wtorek wieczorem.

Wrażenia z Mistrzostw Michał będzie relacjonował na bieżąco, poniżej przesłane przez niego zdjęcia z pierwszych dwóch dni. Czekamy na wyniki dzisiejszego flightu, które powinny być znane po południu. Śledźcie nas na facebooku i twitterze.