Opakowanie

Do pakowania i wypełniania paczek używamy tektury oraz papieru – całość można wyrzucić do pojemnika na papier. Nie używamy farb do wykonania nadruku. Zaklejamy paczkę taśmą papierową. Wkrótce odejdziemy od przylg kurierskich.

Czas i koszt dostawy

Do dużych miast udaje nam się dotrzeć z przesyłką w ciągu 24 godzin! Zobowiązujemy się wysłać twoje zamówienie najpóźniej w następnym dniu roboczym po otrzymaniu płatności. Koszt dostawy to 9,90 PLN oraz 19,90 PLN w przypadku przesyłki pobraniowej. Możliwy jest odbiór osobisty w Warszawie (Wawer, Anin).

Wybierz Paczkomat i obierz paczkę w dowolnym momencie. Mapa paczkomatów dostępna jest na stronie InPost. Według InPost 98% przesyłek dociera już następnego dnia roboczego po nadaniu. Otrzymasz od nas kod śledzenia przesyłki i zostaniesz powiadomiony SMS-em o doręczeniu przesyłki.

Mamy niezawodnego kuriera DPD, który odbiera od nas przesyłki. Zwykle paczka dociera w ciągu 24 h do odbiorcy. Otrzymasz od nas kod śledzenia przesyłki a zamówione produkty trafią szybko do Twoich rąk.

Odbiór osobisty

Zapraszamy do Anina (Warszawa/Wawer) ul. Kajki 33 A, prosimy o kontakt telefoniczny. Najbliższy przystanek: IX Poprzeczna [ 115 / 125 / 525 ], 400 m od PKP Anin. W grę wchodzą godziny wykraczające poza standardowe godziny pracy, w miarę możliwości możesz nas odwiedzić w weekend – znajdujemy się 15 minut od pola disc golfowego w Wawrze.

Metody płatności

Nasz numer konta mBank: 94 1140 2004 0000 3202 7808 1277. Wybierz Tradycyjny przelew bankowy podczas składania zamówienia jeśli chcesz opłacić zamówienie w wybranym przez siebie momencie z dowolnego konta bankowego lub dokonując wpłaty na poczcie.

Wyślij płatność PayPal lub zapłać kartą kredytową Visa, MasterCard, American Express (nie musisz mieć konta PayPal). Możesz też płacić kartami Maestro oraz innymi kartami debetowymi przystosowanymi do płatności internetowych, czyli takimi, które mają kod CVV2.

Logo Tpay

Skorzystaj z płatności Tpay – zapłacisz Blikiem, kartami płatniczymi i systemem płatności online twojego banku.