Opakowanie

Używamy materiałów, które najmniej szkodzą środowisku. Do pakowania i wypełniania paczek używamy niebielonej tektury – całość można wyrzucić do recyklingu (zwykle jest to niebieski pojemnik na papier). Nie używamy farb do wykonania nadruku. Opakowanie można użyć ponownie.

Czas i koszt

Podczas zamawiania produktów dokonaj wyboru:

Paczkomaty InPost (15 PLN)

Jest to najbardziej ekonomiczny wybór i wygodny sposób odbioru przesyłki. Musisz odnaleźć najbliższy paczkomat i wybrać go z listy. Mapa paczkomatów dostępna jest na stronie InPost. Odebrać przesyłkę można 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Według InPost 98% przesyłek dociera już następnego dnia po nadaniu. Jeśli się to nie uda dostaniesz paczkę dzień później i będzie ona w nienaruszonym stanie. Jest to preferowany przez nas i naszych klientów sposób wysyłki. Otrzymasz od nas kod śledzenia przesyłki i zostaniesz powiadomiony SMS-em o doręczeniu przesyłki.

Poczta Polska Kurier 48h (15 PLN)

Przesyłki doręczane są najpóźniej do trzeciego dnia roboczego po dniu nadania, od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. Przesyłka musi zostać nadana do 15:00. Otrzymasz od nas kod śledzenia przesyłki.

Odbiór osobisty

Zapraszamy do Anina (Warszawa/Wawer) ul. Kajki 33 A, prosimy o kontakt telefoniczny. W grę wchodzą także godziny wykraczające poza standardowe godziny otwarcia, w miarę możliwości możesz nas odwiedzić w weekend. Na miejscu mamy zestawy używanych dysków na których możesz sprawdzić, czy jest to rzeczywiście produkt którego potrzebujesz. Doradzamy i dobieramy zestawy w zależności od umiejętności i aktualnego zestawu jakim dysponujesz.