Disc Golf Poland to kampania społeczna wspierająca rozwój disc golfa w Polsce. Tworzymy portal i fanpage, który edukuje, promuje i zachęca do gry. Organizujemy wydarzenia disc golfowe, prowadzimy akademie i prezentacje. Współpracujemy z Professional Disc Golf Association wprowadzając światowe standardy. Zapraszamy wszystkich do gry i dzielimy się doświadczeniem. Disc golf to sport dla każdego – dużego i małego, profesjonalisty i amatora.

Zapewniamy doradztwo w zakresie tworzenia pól disc golfowych i zachęcamy samorządy do upowszechniania gry jako sportu i formy rozrywki dostępnej dla wszystkich. Traktujemy tworzenie pól disc golfowych jako proces – zmianę w przestrzeni i zmianę społeczną, także jako proces rewitalizacji. Wspierając inicjatywy lokalne wspieramy rozwój społeczności.

Disc golf jest na początku swojej drogi. Aby mógł zaistnieć potrzebuje wsparcia sportowców, firm, instytucji, organizacji, mediów i sponsorów. Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania w jakikolwiek sposób – skontaktuj się z nami.

Jesteśmy partnerem PDGA Professional Disc Golf Association.

pdga_logo