Disc Golf Poland wspiera rozwój disc golfa w Polsce od 2014 r. Tworzymy portal, który edukuje, promuje i zachęca do gry. Organizujemy wydarzenia disc golfowe, prowadzimy akademie i prezentacje. Integrujemy społeczność graczy, zapraszamy wszystkich do gry i dzielimy się doświadczeniem. Disc golf to sport dla każdego – dużego i małego, profesjonalisty i amatora.

pdga_logo

Współpracujemy z PDGA Professional Disc Golf Association wprowadzając światowe standardy. Organizowaliśmy pierwszy turniej rankingowy w Polsce, tłumaczyliśmy zasady gry i uczymy jak je stosować. Zachęcamy do członkostwa w PDGA.

Zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie tworzenia pól disc golfowych.  Zachęcamy samorządy do upowszechniania disc golfa jako formy aktywności łączącej pokolenia, dostępnej dla wszystkich niezależnie od predyspozycji sportowych. Tworzenie obiektów traktujemy jako proces – zmianę w przestrzeni i zmianę społeczną. Disc golf to sposób na rewitalizację i rozwój lokalnych społeczności. Reprezentujemy DiscGolfPark w Polsce.

Prowadzimy sklep internetowy – oferujemy profesjonalny sprzęt dedykowany do gry w disc golfa. W naszej ofercie znajdziesz produkty:

Disc golf jest na początku swojej drogi. Aby mógł zaistnieć potrzebuje wsparcia sportowców, firm, instytucji, organizacji, mediów i sponsorów. Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania w jakikolwiek sposób – skontaktuj się z nami.