Zapraszamy na turniej otwierający pole disc golfowe na Farmie Krzyczki. Turniej odbędzie się już 25. kwietnia a poprzedzi go Akademia Disc Golfa prowadzona przez Artura Zduniuka (Disc Golf Poland).

Impreza jest przeznaczona dla amatorów, zachęcamy do udziału nawet jeśli nigdy nie rzucaliście dyskiem do celu. Na miejscu będzie można wypożyczyć profesjonalne dyski a podczas akademii poznacie różne techniki rzutów oraz podstawowe zasady gry. Uczestnictwo w turnieju i akademii jest bezpłatne.

Każdy zawodnik otrzyma dysk marker ufundowany przez firmy Innova i Discmania oraz zniżkę 10% na produkty tych firm w naszym sklepie.

 

logo_innovadiscs logo_discmania
innova mini discmania_mini

Nasze pole to 5 malowniczych dołków usytuowanych wokół farmy. Zagracie na profesjonalnych koszach Innova DisCatcher Pro – takich samych jak na największych turniejach na świecie! Dodatkowo tego dnia rozstawimy 4 kosze przenośne i powiększymy nasze pole do 9 dołków. Wszyscy wystartujemy na dźwięk fanfary punktualnie o 12:00 z różnych dołków (tzw. shotgun start). Dzięki temu w ciągu godziny przejdziemy całą rundę. Do pierwszej rundy zawodnicy będą dobierani losowo, w drugiej zaś ułożymy flighty (4 osobowe grupy) wynikami. Wszyscy zawodnicy będą startować razem, ale w ostatecznej klasyfikacji wyróżnimy kategorie kobiet, mężczyzn, juniorów (dla osób poniżej 18 roku życia) oraz masters (dla zawodników powyżej 40 roku życia).

Po drugiej rundzie zapraszamy na przerwę obiadową – każdy uczestnik turnieju otrzyma zniżkę 10% w naszej restauracji.

Trzecia runda wyłoni 4 finalistów, którzy przejdą tylko najciekawsze dołki. Zwycięzca turnieju będzie mógł spędzić noc w naszym hotelu a pozostali uczestnicy także zostaną uhonorowani. Główną nagrodą jest nocleg ze śniadaniem dla 2 osób, na zdobywców pierwszych 3 miejsc każdej kategorii czekają medale a każdy uczestnik otrzyma dyplom.

Harmonogram turnieju:

Pole będzie otwarte dla trenujących od godziny 10:00

10:00 -11:30 Akademia Disc Golf Poland
11:30 – 12:00 Zapisy i odprawa
12:00 start I rundy
13:00 start II rundy
14:00 Przerwa obiadowa
15:30 Start III rundy
16:30 Finał

Dyski będzie można wypożyczyć lub kupić w biurze zawodów. W cenie 15 zł można będzie wypożyczyć 3 dyski, zestaw 3 dysków dedykowanych dla amatorów (putter/midrange/driver) będzie dostępny w cenie 150 zł. Opłata za zgubienie dysku wynosi 50 zł.

Na turniej można się zapisać w dniu imprezy, ale z uwagi na ograniczoną ilość miejsc i zestawów dysków prosimy o rejestrację.