Disc Golf na Stadionie Narodowym 29-30

 

 

 

 

 

 

 

 

Disc Golf Poland i Stadion Narodowy zapraszają na drugi weekend Wiosennego Narodowego – to wyśmienita okazja do powitania wiosny i otwarcia sezonu! Po udanej zabawie w poprzedni weekend czekamy niecierpliwie na kolejną rozgrywkę.

Czekamy na Was w sobotę i niedzielę od 10:00 do 18:00. Wypatrujcie latających dysków i koszy rozmieszczonych między bramą nr 11 a bramą nr 1 – oba wejścia od strony ul. Zielenieckiej.

Przygotujemy dla Was 3-dołkowe pole oraz kosze treningowe. Postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie związane z grą, będziemy uczyć zasad, pokażemy techniki rzutów. Przygotujemy każdego do przejścia pola i sporządzenia punktacji – poczujecie smak turniejów disc golfowych.

Nie musicie martwić się o dyski – będzie je można wypożyczyć lub zakupić na miejscu w promocyjnych cenach. Będziemy mieli ze sobą dyski dla dzieci i dla dorosłych, do rzucania i do profesjonalenej rozgrywki.

Disc golf to sport dla każdego. Przyjdźcie z dziećmi – one kochają kolorowe dyski. Zabierzcie znajomych, bo disc golf jest bardzo towarzyską grą. Zapraszamy seniorów – w Polsce brakuje doświadczonych graczy!

Naszymi partnerami są Innova, Discmania i DiscGolfPark.