Jeśli chcesz, by w Warszawie powstało pierwsze publiczne pole disc golfowe zagłosuj na jeden z projektów Michała Paszkowskiego. Wystarczy wejść na stronę http://twojbudzet.um.warszawa.pl/ i kliknąć ‘GŁOSUJ’. Będziemy wdzięczni za przekazywanie tej wiadomości dalej. Projekty są 3:

DISC GOLF BIAŁOŁĘKA – pierwsze publiczne pole disc golfowe w Warszawie
DISC GOLF BIELANY – pierwsze publiczne pole disc golfowe w Warszawie
DISC GOLF WAWER – pierwsze publiczne pole disc golfowe w Warszawie

Disc golf to gra, która ma jeszcze niewielu fanów w Warszawie i Polsce. Z drugiej strony wszyscy uczestnicy organizowanych przez nas od zeszłego roku wydarzeń chcieliby grać w disc golf częściej – pole umożliwiłoby wspólne treningi i zwiększyło liczbę graczy wielokrotnie. O polach do disc golfa często mówi się cytując fragment filmu Field of Dreams: “If You Build It, They Will Come”. To co proponujemy, to nie tylko inwestycja w obiekt sportowy, ale też zmiana społeczna i zmiana przestrzeni. Pole to rewitalizacja miejsca i zaczyn bardzo ciekawych działań organizowanych oddolnie przez osoby korzystające z takiego obiektu. Aby dowiedzieć się więcej o disc golfie odwiedź przejrzyj naszą stronę i fanpage.

Powiadom innych wysyłając im zaproszenie do wydarzenia na Facebook’u.

Żeby zagłosować, trzeba być mieszkańcem Warszawy (dane są sprawdzane w bazie mieszkańców) i podać podstawowe dane. Głosuje się tylko w jednej dzielnicy, w jednym obszarze, chyba że w dzielnicy istnieje obszar ogólno-dzielnicowy. Można głosować na wiele projektów aż system stwierdzi, że ich łączna kwota przekracza kwotę budżetu przyznaną dzielnicy/obszarowi.