Klub Disc Golf Warszawa zaprasza na serię turniejów rozgrywanych w sezonie zimowym na ufundowanym przez klub, pierwszym warszawskim polu zlokalizowanym na Stadionie Syrenki w Warszawie.

Aktualności / Harmonogram / Lokalizacja / Regulamin / Rejestracja / Wyniki / Partnerzy

Turnieje zaplanowane są na co drugą niedzielę o godz. 11.00 na stadionie Syrenki. Pierwszy turniej inauguracyjny odbył się 6 listopada 2016. Są to rozgrywki klubowe. Warunkiem uczestnictwa jest przynależność klubowa – lista członków jest widoczna na Skoorinie. Do klubu doda Was Michał Paszkowski lub Piotr Onikki-Górski, z którymi skontaktujecie się przez stronę www.discgolfwarszawa.pl lub FanPage. W lidze mogą uczestniczyć również zawodnicy-goście DGW spoza klubu, na tych samych prawach.

Organizatorzy rozgrywek przewidzieli liczne niespodzianki i atrakcje. Każdy turniej rozgrywany będzie na innym układzie dołków. Każdy turniej będzie rozgrywany na 9-dołkowym polu w jednej kategorii – Open. Do ostatecznej klasyfikacji wliczanych jest 7 najlepszych wyników każdego gracza. Puchary, dyplomy, nagrody niespodzianki i moc atrakcji – bądźcie z nami! Disc Golf Poland objęło patronat nad wydarzeniem.

Organizator: Disc Golf Warszawa / FanPage

Sponsor: SuperDrob

Patronat: Disc Golf Poland

Partner: Discmania