Opakowanie

Wszystkie produkty są opakowane w kartony z logo Disc Golf Poland i uzupełnione wypełniaczem. Dyski są bezpieczne a opakowanie może służyć do przechowywania dysków. Starając się chronić środowisko używamy materiałów z tektury – wszystko nadaje się do recyklingu a ilość użytej farby jest minimalna.

Wysyłka

Podczas zamawiania produktów dokonaj wyboru:

Paczkomaty InPost (11,28 PLN)

Jest to najbardziej ekonomiczny wybór i wygodny sposób odbioru przesyłki. Musisz odnaleźć najbliższy paczkomat i wybrać go z listy. Mapa paczkomatów dostępna jest na stronie InPost. Odebrać przesyłkę można 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Według InPost 98% przesyłek dociera już następnego dnia po nadaniu. Jeśli się to nie uda dostaniesz paczkę dzień później i będzie ona w nienaruszonym stanie. Jest to preferowany przez nas i naszych klientów sposób wysyłki. Otrzymasz od nas kod śledzenia przesyłki i zostaniesz powiadomiony SMS-em o doręczeniu przesyłki.

Poczta Polska 48h (15,50 PLN)

Przesyłka trafi do Ciebie w ciągu dwóch dni. Przesyłka musi zostać nadana do 15:00. Nie ma możliwości śledzenia przesyłki.

Poczta Polska 48h (17 PLN)

Przesyłka trafi do Ciebie następnego dnia jeśli znajdziesz się w strefie doręczenia A lub dwóch dni jeśli będzie to strefa B. Szczegóły dotyczące terminów i stref doręczeń znajdziesz na stronie Poczty Polskiej. Przesyłka musi zostać nadana do 15:00. Nie ma możliwości śledzenia przesyłki.

Odbiór osobisty

Zapraszamy do Anina (Warszawa/Wawer) ul. Kajki 33 A, prosimy o kontakt telefoniczny. W grę wchodzą także godziny wykraczające poza standardowe godziny otwarcia, w miarę możliwości możesz nas odwiedzić w weekend. Na miejscu mamy zestawy używanych dysków na których możesz sprawdzić, czy jest to rzeczywiście produkt którego potrzebujesz. Doradzamy i dobieramy zestawy w zależności od umiejętności i aktualnego zestawu jakim dysponujesz. Mamy do dyspozycji kosze treningowe Discmania Lite, Innova Skillshot, Innova DisCather Traveler oraz turniejowy kosz Innova DisCatcher Pro.