Opakowanie

Używamy materiałów, które najmniej szkodzą środowisku. Do pakowania i wypełniania paczek używamy niebielonej tektury – całość można wyrzucić do recyklingu (zwykle jest to niebieski pojemnik na papier). Nie używamy farb do wykonania nadruku. Opakowanie można użyć ponownie.

Czas i koszt dostawy

Podczas zamawiania produktów dokonaj wyboru:

Paczkomaty InPost (15 PLN)

Jest to najbardziej ekonomiczny wybór i wygodny sposób odbioru przesyłki. Musisz odnaleźć najbliższy paczkomat i wybrać go z listy. Mapa paczkomatów dostępna jest na stronie InPost. Odebrać przesyłkę można 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Według InPost 98% przesyłek dociera już następnego dnia po nadaniu. Otrzymasz od nas kod śledzenia przesyłki i zostaniesz powiadomiony SMS-em o doręczeniu przesyłki.

Kurier DPD (15 PLN)

Mamy niezawodnego kuriera, który odbiera od nas przesyłki. Zwykle paczka dociera w ciągu 24 h. Otrzymasz od nas kod śledzenia przesyłki a zamówione produkty trafią szybko do Twoich rąk.

Uwaga: Koszt wysyłki kosza to 30 PLN

Odbiór osobisty

Zapraszamy do Anina (Warszawa/Wawer) ul. Kajki 33 A, prosimy o kontakt telefoniczny. W grę wchodzą także godziny wykraczające poza standardowe godziny otwarcia, w miarę możliwości możesz nas odwiedzić w weekend. Doradzamy i dobieramy zestawy w zależności od umiejętności i aktualnego zestawu jakim dysponujesz.